info@coolingiran.ir
تهران-تهرانپارس-حکیمیه-کارخانه آزمایش
با ما در ارتباط باشید
اجاره پنکه صنعتی

اجاره پنکه صنعتی

اجاره پنکه صنعتی با توان مصرفی ۲۳۰ وات وسیله ای قدرتمند برای خنک سازی فضاهای بزرگ است

چرا اجاره پنکه صنعتی؟

با توجه به رشد جمعیت و افزایش تعداد برگزاری مراسمات، جلسات، دور همی و… توسط افراد و سازمان ها، مبحث تهویه هوا و بحث گرمایش محیط در فصول سرد و همچنین سرمایش در فصول گرم، به یک از مباحث مهم در برگزاری این مراسمات تبدیل شده است به طوری که  عدم وجود این دستگاه ها در دورهمی ها و مراسم و .. می تواند معایب خاص خود را به جای بگذارد.

اجاره پنکه صنعتی

ادارات، مدارس، تالار های عروسی، سالن های ورزشی،باشگاه ها ، حسینیه ها، مساجد و… همگی برای اینکه بتوانند محیط مناسبی برای مراجعین خویش به وجود آورند؛ برای تهویه و مبحث سرمایش و گرمایش به  گرم کننده ها و خنک کننده هایی محتاج هستند تا بتوانند خدمات قابل قبولی به مراجعین خویش ارائه دهند.

اجاره پنکه های صنعتی در سایز ها و مدل های مختلف برای سرمایش و خنک کردن محیط ها در مدارس ، ادارات، استخر ها  و… به کار می رود. پنکه های صنعتی دارای مدل های و اندازه های مختلفی هستند که می توانند که توسط شرکت های مختلف ارائه شوند. پنکه های صنعتی دارای انواع مدل ها و سایز های مختلف هستند.

انواع پنکه های صنعتی

اجاره پنکه های صنعتی، در دو مدل عمده ایستاده و دیواری تولید شده است. دارای ۳ درجه سرعت تند،معمولی و کند می باشد.قطر پره  پنکه صنعتی معمولا ۳۰ اینچ (۷۵ سانتی متر) است. و ولتاژ مصرفی آن ها ۲۲۰-۲۴۰ ولت می باشد.

اجاره پنکه ایستاده صنعتی ۷۵STA تایفون

اجاره پنکه صنعتی تایفون TYPHOON مدل ۷۵STA-F با طراحی ایستاده و توان مصرفی ۲۵۰ وات وسیله ای کاربردی جهت خنک سازی فضاهای بزرگ حدود ۳۰۰ متر مربع همچون، ادارات مدارس، مساجد، نمازخانه ها، سالن ها و مکان هایی از این قبیل می باشد. این پنکه دارای ۳ پره پلاستیکی با طراحی ارگونومیک و به قطر ۷۵ سانتی متر است که پرتاب باد آن فاصله ای ۱۰ متری را پوشش می دهد و با داشتن شبکه محافظ فلزی عملکردی ایمن و مطمئن دارد.

پنکه ایستاده صنعتی ۷۵STA تایفون دارای پایه مستحکم فلزی با قابلیت تنظیم ارتفاع از ۱۷۰ تا ۲۰۰ سانتی متر بوده و به دلیل امکان چرخش سری پنکه با زاویه ۹۰ درجه به طرفین سطح وسیع تری را تحت هوا دهی قرار می دهد. بر روی بدنه پنکه یک ولوم چرخشی جهت روشن و خاموش کردن و عملکرد دستگاه با سه سرعت کم، متوسط و زیاد تعبیه شده است. جریان هوای پنکه به طور تقریبی ۹۲۵۰ تا ۱۱۸۰۰ متر مکعب در ساعت بوده که به عنوان یک پنکه صنعتی فضایی وسیع را پوشش می دهد.

معرفی پنکه ایستاده صنعتی ۶۵STA تایفون

اجاره پنکه صنعتی تایفون TYPHOON مدل ۶۵STA-T جزء پنکه های صنعتی به شمار میرود و و دارای طراحی بسیار زیبا و شیک میباشد .اجاره  پنکه صنعتی تایفون با توان مصرفی ۲۳۰ وات وسیله ای بسیار قدرتمند برای خنک سازی فضاهای بزرگ تا ۲۰۰ متر مربع مانند ادارات ، مساجد ، نمازخانه ها ، سالن ها میباشد . این پنکه مجهز به پایه های مستحکم فلزی با قابلیت تنظیم از ۱۷۰ تا ۲۰۰ سانتی متر را دارد که متناسب با نیاز خود میتوانید ارتفاع آن را تنظیم نمایید .

اجاره پنکه ایستاده صنعتی ۶۵STA تایفون دارای ۳ پره فلزی با طراحی آرگونومیک و به قطر ۶۵ سانتی متر است که پرتاب باد را تا فاصله ۸ متری پوشش میدهد . بر روی بدنه پنکه یک ولوم چرخشی جهت روشن و خاموش کردن و تنظیم سرعت در ۳ مرحله تعبیه شده است . جریان هوای پنکه ۷۵۰۰ تا ۹۷۵۰ متر معکعب در ساعت است که فضایی وسیعی را پوشش میدهد .

اجاره  پنکه دیواری صنعتی ۷۵WLF تایفون

اجاره پنکه صنعتی تایفون TYPHOON مدل۷۵WL-F با توان ۲۵۰ وات دستگاهی با طراحی خاص و کاربردی به صورت قابل نصب جهت خنک سازی فضاهای وسیع حدود ۳۰۰ متر مربع همچون، ادارات مدارس، مساجد، نمازخانه ها، سالن ها و … کاربرد دارد. این پنکه دارای ۳ پره پلاستیکی با طراحی ارگونومیک و به قطر ۷۵ سانتی متر است که پرتاب باد آن مسافت تقریبی ۱۰ متر را پوشش می دهد، در ضمن شبکه محافظ فلزی روی پره ها عملکرد ایمن و مطمئن دستگاه را تضمین می نماید.

اجار پنکه ۷۵WLF تایفون دارای پنل کنترلی شامل یک ولوم چرخشی روی بدنه است که جهت روشن و خاموش دستگاه و تنظیم سرعت کارکرد در ۳ وضعیت کم، متوسط و زیاد قابل استفاده می باشد. جریان هوای پنکه به طور تقریبی ۹۲۵۰ تا ۱۱۸۰۰ متر مکعب در ساعت بوده که به عنوان یک پنکه صنعتی فضای وسیعی را تحت هوا دهی خود پوشش می دهد. پایه نصب وسیله بر روی دیوار از جنس فلزی و با استحکام بالا ساخته شده است و به دلیل امکان چرخش سری پنکه با زاویه ۹۰ درجه به طرفین می تواند هنگام کارکرد سطح وسیع و گسترده ای را تحت پوشش قرار دهد.

سرما رنت با اجاره پنکه صنعتی برای نمایشگاهها ، همایش ها ، مجالس شادی و ترحیم و میهمانی های شما آمادگی ارائه خدمات به شما عزیزان را دارد.

استفاده از اجاره پنکه های صنعتی در مجالس ، علاوه بر خنک نمودن محیط ،  فضای دلچسب و مطبوعی را برای شما به ارمغان می آورد. برای فصول معتدل که هنوز هوا به آن حد گرم نشده که بتوان از کولر استفاده نمود ، و از طرفی با بیشتر شدن جمعیت در مجالس ، هوای آزاد کمتر وجود دارد ، پنکه ها استفاده بیشتری دارند و مناسب تر میباشند.

شرکت سرما رنت ، آماده ارائه انواع  اجاره پنکه ها به مشتریان می باشد و با بهترین نرخ موجود اجاره می دهد.

سرما رنت آمادگی تحویل به دو صورت ( تحویل در محل انبار ، ویا فرستادن به محل مورد نظر شما) را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*