info@coolingiran.ir
تهران-تهرانپارس-حکیمیه-کارخانه آزمایش
با ما در ارتباط باشید
اجاره کولر سه فاز

اجاره کولر

اجاره کولر می‌تواند جایگزین خوبی برای خرید کولر باشد، به خصوص برای افرادی که بودجه زیادی ندارند. این لوازم فقط برای اجاره ارزان نیستند بلکه برای حمل و اجرای آن نیز ارزان هستند. کولرها به اندازه متناسبی انرژی مصرف می‌کنند و بنابراین در پایان ماه مجبور نیستید با قبض‌های بالا روبرو شوید. اگر می‌خواهید بهترین سرمایش را داشته باشید، مهمترین کولرهای اجاره‌ای را می‌توانید درکولینگ ایران پیدا کنید. در این مقاله یک راهنمای مفصل در مورد نحوه انتخاب اجاره کولر ارائه شده است.

انواع مختلف کولر هوا 

چند نوع اجاره کولر هوای محبوب مشتریان وجود دارد و هر دو مزایای خود را دارند. کولرهای هوای بسیار گرم از نظر اندازه بزرگتر هستند و برای فضاهای بزرگ مناسب هستند. آنها دارای مخازن بزرگ آب و فن‌هایی هستند که قادر به دمیدن هوا به گوشه‌های مختلف اتاق هستند و همین امر آنها را به گزینه‌ای عالی برای سیستم‌های تهویه مطبوع تبدیل می‌کند.

اجاره کولر
اجاره کولر

کولرهای هوا معمولی از نظر اندازه کوچکتر هستند. آنها دارای یک مخزن و فن کوچکتر هستند که باعث می‌شود آنها برای مکان‌هایی مانند اتاق و کتابخانه‌های کوچک مناسب‌تر شوند. این کولرها کاملاً جمع و جور هستند و به راحتی جابجا می‌شوند، به این معنی که می‌توانید از آنها به عنوان یک واحد خنک کننده شخصی استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید اجاره کولر را در طول شب نزدیک به رختخواب حرکت دهید تا از خواب آرام خود لذت ببرید.

وقتی می‌خواهید کولر را اجاره کنید، این دو گزینه را در نظر بگیرید و تعیین کنید که کدام یک برای نیازهای شما به خوبی مطابقت دارد. اگر به چیزی احتیاج دارید که بتواند برای یک گروه کوچک از افراد، محیط راحت ایجاد کند، اجاره کولر هوای کویری را انتخاب کنید. اگر فقط برای محیط کوچکی به کولر نیاز دارید، کولرهای شخصی به بهترین وجه کار می‌کنند. 

هزینه را در نظر بگیرید

اجاره کولر بسیار مقرون به صرفه هستند، به خصوص اگر آنها را اجاره کنید. هزینه کم ماهیانه می‌تواند شما را در تمام تابستان راحت نگه دارد. این وسایل مخصوصاً برای مکان‌هایی مانند شهرهای گرم مناسب است زیرا هوای تابستان در برخی شهرها خشک است. کولرهای هوا ضمن خنک کردن آن، رطوبت لازم را به محیط می‌دهند و برای کارآمد شدن آنها باید هوای خشک مصرف کنند.

با وجود مقرون به صرفه بودن، اختلاف بین قیمت بین کولرهای ارائه شده در شرکت کولینگ ایران وجود دارد. کولرهای بزرگتر گران‌تر هستند و اجاره بالاتری نیز دارند. اگر بودجه کمی دارید، شاید بخواهید کولر کوچکتر را در نظر بگیرید.

ظرفیت مخزن آب

کولرهای هوا از روش تبخیر استفاده می‌کنند. آنها هوا را با افزودن بخار آب به آن و گردش آن در اتاق با دمنده یا فن، هوا را خنک می‌کنند. این بدان معناست که آنها به یک مخزن آب و آب کافی احتیاج دارند. کولرهای کوچکتر دارای ظرفیت مخزن آب از ۲۰ تا ۳۰ لیتر هستند در حالی که کولرهای بزرگتر ظرفیت مخزن آب از ۳۰ تا ۶۰ لیتر دارند.

هرچه مخزن آب بزرگتر باشد، بهتر است زیرا کولر قادر به اجرای مدت طولانی‌تری است. به عنوان مثال، اگر برای یک شب کامل نیاز به خنک کردن یک اتاق متوسط ​​دارید، ممکن است اجاره کولر بزرگتر بهترین انتخاب برای شما باشد. 

اگر قصد دارید به طور مرتب از دستگاه استفاده کنید، یک کولر با ظرفیت کافی برای مخزن آب انتخاب کنید. این باعث می‌شود دردسرهای دوباره پر کردن مجدد آب شما را نجات دهد. اما اگر قصد استفاده از کولر را به صورت کم مصرف دارید، یک واحد شخصی را انتخاب کنید. اجاره ارزان‌تر است و فضای خیلی زیادی هم ندارد. 

انواع پنکه‌های خنک کننده

چند نوع پنکه خنک کننده مختلف در بازار وجود دارد. پره‌های لانه زنبوری دارد. در اینجا به تفاوت‌های متمایز می‌پردازیم:

اجاره کولر پرتابل گازی
اجاره کولر پرتابل گازی

• پره‌های لانه زنبوری

اینها از یک ماده مقاوم ساخته شده و از نظر ظاهری لانه زنبوری دارند. مواد کمی گران است، اما از دوام و کارآیی بیشتری برخوردار است. همچنین به نگهداری کمتری نیز نیاز دارد، که این امر گزینه‌ای مناسب برای تجمع‌های شلوغ است. 

• پنکه‌های خنک کننده پلاستیک فشرده

این لنت‌ها از پلاستیک و فلز فشرده شده ساخته شده‌اند. آنها به تعمیر و نگهداری زیادی احتیاج دارند اما از پنکه‌های لانه زنبوری کارایی و دوام کمتری دارند. در نتیجه قیمت بیشتری دارند.

در حالی که کولرها کارآمد و قابل اعتماد هستند، اما نمی‌توانند از ظرفیت تهویه هوا استفاده کنند. اگر می‌خواهید محیط شما علی رغم دمای هوای گرم، خنک و راحت باشد، بهتر است برای دریافت و اجاره کولرو پنکه‌های شرکت کولینگ ایران اقدام کنید. 

سیستم‌های تهویه مطبوع گران‌تر هستند، حتی وقتی آنها را اجاره می‌کنید. آنها همچنین برای اجرا و کارگزاری آنها گران‌تر هستند و حداقل ۵ درصد قبض برق شما را تشکیل می‌دهند. با این حال، آنها در اوج تابستان یک محیط داخلی دلپذیر و خنک را فراهم می‌کنند. آنها همچنین کاربرپسندتر هستند زیرا نیازی به تغییر آب در هر روز نیست و فقط می‌توانید واحد را برای خنک کننده روشن کنید.

 اجاره کولر گازی ایستاده مناسب برای محیط های بزرگ و تجاری بوده و دارای قدرت پرتاب زیاد و خنک کنندگی سریع می باشد. coolingiran  اجاره دهنده تجهیزات سرمایشی و اجاره کولر به شما مشتریان بزرگوار است.

مقدار آمپر مصرفی: ۱۵ آمپر

مقدار وات مصرفی : ۳۳۰۰

مناسب برای ۴۰ تا ۷۰ متر مربع فضا

در مارک های گری، جنرال ، وست پونت

ابعاد یونیت خارجی :۴۱۲/۱۳۲/۱۲۵۰

ابعاد یونیت داخلی  : ۳۹۵/۵۸۱/۱۸۷۰

خدمات اجاره کولر گازی ایستاده :

مناسب برای همه محیط های بزرگ و تجاری بوده و دارای قدرت پرتاب زیاد و خنک کنندگی سریع می باشد. coolingiran ارائه دهنده تجهیزات سرمایشی به شما مشتریان عزیز است.

مقدار آمپر مصرفی : ۱۰ آمپر

مقدار وات مصرفی: ۱۲۰۰۰ وات

قدرت سرمادهی: ۵۱۰۰۰ btu

مناسب برای ۷۰ تا ۱۰۰ متر  مربع فضا

در مارک های سامسونگ و ال جی و جنرال

ابعاد یونیت خارجی :۴۱۲/۱۳۲/۱۲۵۰

ابعاد یونیت داخلی  : ۳۹۵/۵۸۱/۱۸۷۰

برای اجاره هریک از این کولرها می‌توانید از طریق مختلف با ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید و به اجاره وسیله مورد نظر خود بپردازید و با استفاده از آن لذت ببرید.

تلفن: ۰۲۱۷۷۳۳۳۱۰۷ –  ۰۲۱۷۶۷۸۰۵۳۶ – ۰۹۱۲۸۸۸۳۴۵۶

ایمیل:  info@coolingiran.ir

آدرس: تهران-تهرانپارس-حکیمیه-کارخانه آزمایش

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*