info@coolingiran.ir
تهران-تهرانپارس-حکیمیه-کارخانه آزمایش
با ما در ارتباط باشید
اجاره پنکه مه پاش
اجاره پنکه مه پاش

اجاره پنکه مه پاش

انواع اجاره پنکه های مه پاش قوی و پنکه های بزرگ، خانگی و صنعتی در کولینگ ایران

اجاره پنکه های مه ساز با قابلیت اسپری آب با اندازه های مختلف و در مدل ایستاده با حجم های مختلف آب و قدرت بسیار بالا را می توانید از سایت اجاره تجهیزات مجالس کولینگ ایران برای خاص و ویژه بودن مراسم خود سفارش دهید.

اجاره پنکه های مه پاش، با ایجاد مه یا همان قطرات بسیار ریز آب و تبخیر شدن آن با تماس با سطوح باعث ایجاد هوای خنک در محیط اطراف خود خواهند شد. احساسی که پنکه مه ساز ایجاد می کند، مشابه همان احساسی است که در صبحی با هوای مه آلود خنکی را روی پوست خود احساس می کنید.

مزایای استفاده از اجاره پنکه های مه ساز

اجاره پنکه های مه پاش برای خنک کردن کافی شاپ ها و رستوران های فضای باز، های ورزشی، ایستگاه های اتوبوس و تاکسی و فضاهای انتظار، هتل ها، محل کار، اسکله ها و …

۲- ازبین بردن گرد و خاک:

اجاره پنکه های مه پاش و مه ساز گرد و خاک هوای محیط را از بین می برد و در محل هایی مانند بازیافت زباله، انبارها، مزارع، معادن برای کنترل آلودگی و از بین رفتن بو به کار برده می شود.

۳- افزایش رطوبت :

اجاره کولر مناسب برای استفاده در کارخانه های نخ ریسی، انبار پنبه، پارک هاو …

۵- ایجاد جلوه های ویژه با مه:

اجاره پنکه های مه ساز در باغ ها، پارک ها، مجالس، مراکز خرید، نمایشگاه ها، سالن های نمایش و سینما ها، پارک های آبی، آب نماها می توانند برای ایجاد افکت های خلاقانه با مه از اجاره پنکه های مه ساز و مه پاش استفاده کنند.

کولینگ ایران اجاره دهنده تجهیزات سرمایشی و کولر به شما مشتریان بزرگوار می باشد و با تکیه بر کادر متخصص و مدیریت کارای خود بستری را برای شما مخاطبان عزیز فراهم کرده است تا با خیالی آسوده محصولات سرمایشی مورد نظر خود را از کولینگ ایران اجاره کنید.

پرتاب باد تا ۷ متر
مصرف آب ۲ لیتر در ساعت
مصرف برق۳۰ وات معادل ۵/۲ آمپر
ابعاد: قطر ۷۵ و ارتفاع ۱۷۰-۲۰۰ سانتیمتر

مشتری گرامی جهت مشاوره با شماره تلفن های زیر در تماس باشید:

تلفن: ۰۲۱۷۷۳۳۳۱۰۷ – ۰۲۱۷۶۷۸۰۵۳۶ – ۰۹۱۲۸۸۸۳۴۵۶

آدرس شرکت  : خیابان دماوند، به سمت جاده تلو، کارخانه آزمایش،داخل کارخانه دوم غربی، اولین خیابان دست راست، سوله علی یار