info@coolingiran.ir
تهران-تهرانپارس-حکیمیه-کارخانه آزمایش
با ما در ارتباط باشید
اجاره کولر سه فاز
اجاره کولر سه فاز

اجاره کولر سه فاز

اجاره کولر سه فاز

اجاره کولرگازی سه فاز ایستاده سامسونگ دارای سیستم میکروب زدای پنج مرحله ای می باشد و دارای قابلیت تامین سرمایش و گرمایش می باشد.اجاره کولر سه فاز

اجاره کولرگازی سه فاز ایستاده سامسونگ مدل Ap50m1 مجهز به فیلتر Full HD می باشد که میتواند تا ۶۰ درصد گرد و غبار و باکتری های حساسیت زا را به خود جذب کند.

در سایت مرجع و فروشگاهی کولینگ ایران ، مشخصات فنی و قیمت تضمین شده اجاره کولرگازی سه فاز ایستاده سامسونگ مدل Ap50m1 جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند، برای شما عزیزان ارائه گردیده است.کولرسه فاز

همچنین اجاره کولرگازی سه فاز ایستاده سامسونگ مدل Ap50m1 دارای قابلیت Auto Shutter این قابلیت باعث می شود دریچه های خروجی هوا به طور خودکار باز و بسته شوند، همچنین تنها زمانی که کولر روشن است، دریچه ها بطور کامل باز می مانند.کولرسه فاز

بدین ترتیب از ورود گرد و غبار به داخل محیط جلوگیری می شود و دیگر نیازی به کاورهای مخصوص پوشاندن دریچه ها نیست.

وجود تیغه ضد خوردگی از زنگ زدگی و خوردگی قطعات و جمع شدن و رشد باکتری ها جلوگیری می کند و بدین ترتیب عمر اجاره کولرگازی افزایش می یابد.کولرسه فاز

اجاره کولرگازی سه فاز ایستاده سامسونگ SAMSUNG مدل Ap50m1 اصطلاحا به سری میراژ معروف می باشد.

ویژگی های اجاره کولرگازی سه فاز ایستاده سامسونگ مدل AP50M1 :

دارای سیستم راه اندازی خودکار Auto Restart

دارای تایمر ۲۴ ساعته

کمپرسور روتاری نوع UTR با قابلیت کارکرد تا دمای ۵۴ درجه سانتیگراد

دارای نمایشگر لمسی

حذف ذرات معلق آلرژی زا و نابود کننده ویروس آنفولانزا کولرسه فاز

روکش محافظ فین ها و فیلتر Full HD

دارای قابلیت کارکرد تا دمای ۴۶ درجه سانتیگراد ( مناطق حاره ای و معتدل ) را دارا می باشد.

 

اجاره کولرگازی ایستاده سامسونگ مدل Ap50m1 دارای جهت دهنده باد خروجی بالا و پایین اتوماتیک نیز میباشد.

قطعات اجاره کولرگازی ایستاده سامسونگ مدل Ap50m1 کره ای بوده و ممکن است مونتاژ دستگاهها در کشورهای مختلف انجام پذیرد.

چگونگی کارکرد اجاره کولرگازی سه فاز

هوا توسط دمیدن هوا با یک سری لوله های سرد به نام سیم پیچ تبخیر کننده خنک می شود. این همانند همان خنک شدنی عمل می کند که وقتی آب روی دستتان بخار می شود، حس می کنید.

تبخیر کننده با مایع خاصی به نام سرد کن پر شده است. سرد کن مجود در اجاره کولر ایستاده به یک سیم پیچ دیگر در خارج از خانه ارسال می شود که در اینجا گرمایش را از دست می دهد و دوباره به مایع تبدیل می شود.

سیم پیچ بیرونی اجاره کولر چگالنده نام دارد چون سرد کن از گاز دوباره حالت مایع در می اید همانند نمِ روی پنجره ی سرد. یک پمپ که کمپرسور نامیده می شود، استفاده می شود تا سرد کن را بین دو سیم پیچ به حرکت در اورد و فشار سرد کن را تغییر دهد تا کل سرد کن ها بخار شوند یا در سیم پیچ های مناسب در اجاره کولر ایستاده ذخیره شوند.

اجاره کولر ایستاده سه فاز : نقش اجاره کولر ایستاده خانه ی شما این است که هوای گرم را از خانه به بیرون منتقل کند که به این وسیله شما و خانه ی شما را گرم می کند. اجاره کولرهای ایستاده با گرفتن گرما از هوا، خنکی را به داخل خانه ی شما می آورند.

انرژی تمام این ها توسط موتوری که کمپرسور را به راه می اندازد، استفاده می شود. کل سیستم معمولا سه برابر انرژی خنک کننده که کمپرسور مصرف می کند را تامین می کند. خنک سازی توسط ذخیره ی توده های بزرگ یخ انجام می شد.

وقتی ماشین های خنک کننده شروع به کار کردند، آن ها ظرفیتشان را توسط مقداری معادل یخی که در روز آب می شود اندازه گیری می کردند “تن” در اندازه گیری کولر از اینجا نشات می گیرد.

خدمات اجاره کولرگازی مناسب برای محیط های بزرگ و تجاری بوده و دارای قدرت پرتاب زیاد و خنک کنندگی سریع می باشد. coolingiran ارائه دهنده تجهیزات سرمایشی به شما مشتریان عزیز می باشد.

مقدار آمپر مصرفی : ۱۰ آمپر
مقدار وات مصرفی: ۱۲۰۰۰ وات
قدرت سرمادهی: ۵۱۰۰۰ btu
مناسب برای ۷۰ تا ۱۰۰ متر مربع فضا
در مارک های سامسونگ و ال جی و جنرال
ابعاد یونیت خارجی :۴۱۲/۱۳۲/۱۲۵۰
ابعاد یونیت داخلی : ۳۹۵/۵۸۱/۱۸۷۰

مشتری گرامی جهت مشاوره اجاره کولرگازی سه فاز با شماره تلفن های زیر در تماس باشید:

تلفن: ۰۲۱۷۷۳۳۳۱۰۷ – ۰۲۱۷۶۷۸۰۵۳۶ – ۰۹۱۲۸۸۸۳۴۵۶

آدرس شرکت  : خیابان دماوند، به سمت جاده تلو، کارخانه آزمایش،داخل کارخانه دوم غربی، اولین خیابان دست راست، سوله علی یار

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*