info@coolingiran.ir
تهران-تهرانپارس-حکیمیه-کارخانه آزمایش
با ما در ارتباط باشید
اجاره کولر تک فاز
اجاره کولر تک فاز

اجاره کولر تک فاز

اجاره کولر تک فاز

نحوه کار تمامی اجاره کولر تک فاز به این صورت است که گاز بسیار سردی که به گازهای فریونی معروف هستند و از ترکیبات شیمیایی مخصوصی تشکیل‌ شده اند که به‌ وسیله یک موتور قوی که کمپرسور نامیده می‌شود.

در سیکل یا همان لوله ‌های کولر تک فاز که اصطلاحا خلا شده است و چیزی به جز همین گاز در آن وجود ندارد به گردش در می‌آید.

این گاز زمانی که به پنل داخلی با همان اواپراتور شما می‌رسد به ‌وسیله باد گرمی که به کویل ها برخورد میکند گرم شده و سرما را به محیط پس می‌دهد و دوباره به پنل بیرونی یا همان کندانسور برگشته و براثر یک سری تغییرات آماد بازگشت به محیط داخلی منزل میشود.

شرکت کولینگ ایران اجاره دهنده انواع تجهیزات سرمایشی از جمله کولر تک فاز که امروزه طرفداران زیادی را به خودش اختصاص داده است.

اجاره کولرهای تک فاز در مدل های گری، جنرال و وست پویت میباشد و همینطور اجاره کولر های  تک فاز در مدل های ال جی، سامسونگ و جنرال امکان پذیر است. نصب و حمل هر دو مدل توسط متخصصین شرکت کولینگ ایران صورت می گیرد.

از معایب سیستم‌های قدیمی این است که وقتی برد فرمان تشخیص داد که محیط داخلی شما به‌ اندازه کافی خنک شده است که این دما از طریق شما به دستگاه داده می‌شود دستور قطع کمپرسور را صادر می‌کند که در خوش‌ بینانه‌ترین حالت ۳ بار در هر ساعت اتفاق می افتد و زمانی که کمپرسور دوباره فرمان روشن شدن را دریافت کرد.

برای این کار نیاز به جریان بسیار بالای چند آمپری دارد که باعث مصرف شدن برق زیادی خواهد شد در صورتی که در اجاره کولر تک فاز تک فاز نسل جدید اینطور نیست.

چگونگی کارکرد 

نقش کولر تک فاز خانه ی شما این است که هوای گرم را از خانه به بیرون منتقل کند که به این وسیله شما و خانه ی شما را گرم می کند. کولرهای تک فاز با گرفتن گرما از هوا، هوای خنک را به داخل خانه ی شما می آورند. coolingiran اجاره دهنده تجهیزات سرمایشی و به شما مشتریان بزرگوار می باشد.

این همانند همان خنک شدنی عمل می کند که وقتی آب روی دستتان بخار می شود، حس می کنید. تبخیر کننده با مایع خاصی به نام سرد کن پر شده است که وقتی گرما را از هوا جذب می کند، از مایع به گاز تبدیل می شود.

سرد کن مجود به یک سیم پیچ دیگر در خارج از خانه ارسال می شود که در اینجا گرمایش را از دست می دهد و دوباره به مایع تبدیل می شود.

سیم پیچ بیرونی ، چگالنده نام دارد چون سرد کن از گاز دوباره حالت مایع در می اید همانند نمِ روی پنجره ی سرد. یک پمپ که کمپرسور نامیده می شود، استفاده می شود تا سرد کن را بین دو سیم پیچ به حرکت در اورد و فشار سرد کن را تغییر دهد تا کل سرد کن ها بخار شوند یا در سیم پیچ های مناسب ذخیره شوند.

قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از اجاره کولرهای  تک فاز به موضوع تک فاز بودن برق مورد نیاز آن و همچنین آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت فرمائید.
اصولا کمپرسور اجاره کولر های تک فاز تک فاز اجنرال مارک تکامسه آمریکا و مونتاژ دستگاه ها معمولا در کشور تایلند انجام می گیرد.
لوله های رابط جنرال تک فاز از قبل بصورت توکار اجرا شده اند، جهت انتخاب کولر تک فاز مناسب موضوع را قبل از اجاره به اطلاع کارشناسان فروش تهران با ما برسانید .
کولر تک فاز قبل از اینکه سرد سازیِ کولر تک فاز اختراع شود، خنک سازی در خدمات کرایه کولر توسط ذخیره ی توده های بزرگ یخ انجام می شد. وقتی ماشین های خنک کننده شروع به کار کردند، آن ها ظرفیتشان را توسط مقداری معادل یخی که در روز آب می شود اندازه گیری می کردند.

کولر تک فاز : که قدرت سرما دهی آن ۳۶۰۰۰ بی تی یو است.

اجاره کولر تک فاز مناسب برای محیط های بزرگ و تجاری بوده و دارای قدرت پرتاب زیاد و خنک کنندگی سریع می باشد. coolingiran اجاره دهنده تجهیزات سرمایشی و کولر به شما مشتریان بزرگوار می باشد.

مقدار آمپر مصرفی: ۱۵ آمپر
قدار وات مصرفی : ۳۳۰۰
ناسب برای ۴۰ تا ۷۰ متر مربع فضا
در مارک های گری، جنرال ، وست پونت
ابعاد یونیت خارجی :۴۱۲/۱۳۲/۱۲۵۰
ابعاد یونیت داخلی : ۳۹۵/۵۸۱/۱۸۷۰

مشتری گرامی جهت مشاوره اجاره کولر تک فاز با شماره تلفن های زیر در تماس باشید:

تلفن: ۰۲۱۷۷۳۳۳۱۰۷ – ۰۲۱۷۶۷۸۰۵۳۶ – ۰۹۱۲۸۸۸۳۴۵۶

آدرس شرکت  : خیابان دماوند، به سمت جاده تلو، کارخانه آزمایش،داخل کارخانه دوم غربی، اولین خیابان دست راست، سوله علی یار

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*